2016/2017

OTWP

31. 03. 2017 r. w Liceum Ogólnokształcącym w Dynowie odbyły się gminne eliminacje
XL Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej ,,Młodzież zapobiega pożarom”.

(czytaj dalej…)

VI Wojewódzkie Mistrzostwa

z Pierwszej Pomocy

Rzeszów 2017

 

9 maja 2017r uczniowie naszego Gimnazjum w składzie: Joanna Niemiec, Joanna Trybalska, Aleksandra Maciołek i Maciej Majewski reprezentowali naszą szkołę podczas zawodów, które odbyły się w Rzeszowie.

(Czytaj dalej…)

 

Dużo sukcesów na tegorocznym egzaminie gimnazjalnym!

„Jan Paweł II i Kard. Stefan Wyszyński w oczach dzieci i młodzieży”

1 marca 2017 roku w Zespole Szkół Zawodowych im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Dynowie odbyła się uroczysta gala konkursu plastycznego „Jan Paweł II i kardynał Stefan Wyszyński w oczach dzieci i młodzieży” .W konkursie tym wzięli udział uczniowie szkół z Dekanatu Dynów. Organizatorami konkursu byli : Zespół Szkół Zawodowych im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Dynowie oraz Stowarzyszenie Przyjaciół Zespołu Szkół Zawodowych w Dynowie pod honorowym patronatem Dziekana Dekanatu księdza prałata Stanisława Janusza. Wśród laureatów znalazły się także uczennice naszej szkoły: w kategorii klas I-III SP- Klaudia Trzyna i Natalia Gierula otrzymały wyróżnienie, w kategorii klas IV-VI SP- Magdalena Łazor zdobyła III miejsce ,zaś w kategorii gimnazjum– wyróżnienie otrzymała Wiktoria Wolska.

Zdrowych , pogodnych Świąt Wielkanocnych,

Pełnych wiary, nadziei i miłości.

Radosnego, wiosennego nastroju,

serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół

oraz wesołego Alleluja.

Życzy

Dyrektor Zespołu Szkół nr 3 w Łubnie

 

Szkolny konkurs na „Najpiękniejszą ozdobę wielkanocną” rozstrzygnięty!!!

OTO WYNIKI KONKURSU:

KATEGORIA KLAS 0-III

miejsce I  –  KAMIL TRYBALSKI

miejsce II  –  SZYMON STELIGA

miejsce III  –  KLAUDIA TRZYNA, AMELIA PYRA

(czytaj dalej…)

Projekt gimnazjalny klasy II

W kalendarzu jest wiele dni radosnych, ale są i takie, które zmuszają nas do refleksji  i szczególnej zadumy. Jednym z takich jest Wielkanoc. Nie byłoby Zmartwychwstania, gdyby nie Męka i Śmierć Chrystusa. Te wydarzenia chcieliśmy przybliżyć. (czytaj dalej…)

„Witamy Wiosnę”

5.04.2017r. klasa I przygotowała krótkie przedstawienie pt: „Witamy Wiosnę”, które zaprezentowała dzieciom z oddziału przedszkolnego, uczniom klasy 0, II i III, rodzicom oraz nauczycielom naszej szkoły. (czytaj dalej…)

Ratujemy i uczymy ratować

Już po raz kolejny nasza szkoła uczestniczy w kampanii, która skierowana jest do uczniów szkół gimnazjalnych z terenów wiejskich i miast do 20 tys. mieszkańców z woj. podkarpackiego. (czytaj dalej…)

Witaj Wiosno!

Żegnamy zimę i witamy pierwszy dzień wiosny !

 

Zawsze wierni

W  dniu  20 lutego 2017 r. w  Liceum  Ogólnokształcącym im. Komisji  Edukacji  Narodowej  w  Dynowie  odbył  się  etap  powiatowy  Wojewódzkiego  Turnieju  Poezji  i  Prozy  dla  uczniów  szkół  gimnazjalnych  i  ponadgimnazjalnych  „ZAWSZE   WIERNI”.Naszą  szkołę  reprezentowały  uczennice  z  klasy  II  gimnazjum- Adriana  Cieślik  i  Joanna  Niemiec.Dziewczyny  miały  szanse do  zaprezentowania  swoich  artystycznych  zdolności w  wierszach: Kazimiery  Iłłakowiczównej  „Modlitwa  o  pokój” , Zbigniewa  Herberta  „Przesłanie Pana Cogito” .

Flypark – DLACZEGO WARTO- ICH ODWIEDZIĆ?

Jest to najbardziej wystrzałowe  miejsce w Rzeszowie. Tam zapomnisz o przyziemnych sprawach. W tym miejscu możesz rozwinąć skrzydła. Dobra zabawa, uśmiech na twarzy i pozytywna energia nie opuszczą Cię nawet na sekundę!(czytaj dalej…)

GMINNE ZAWODY SPORTOWEW PIŁCE SIATKOWEJ DLA GIMNAZJALISTEK

21 lutego 2017r. uczennice naszego gimnazjum brały udział w gminnych zawodach sportowych w piłce siatkowej, które odbyły się w Harcie.(czytaj dalej…)

Asseco Resovia Rzeszów – PGE Skra Bełchatów

28 stycznia 2017r. uczniowie naszej szkoły po raz kolejny sprawdzali się w roli kibica podczas meczu w którym Asseco Resovia Rzeszów zmierzyła się ze Skrą Bełchatów (czytaj dalej…)

Zabawa choinkowa

(czytaj dalej…)

Dyrektor, Grono Pedagogiczne i Samorząd Uczniowski (czytaj dalej…)

Skip to content