III Edycja Gminnego Konkursu Bożonarodzeniowego na najpiękniejszą ozdobę choinkową

Dnia 15 grudnia 2017. w Szkole Podstawowej w Łubnie odbyła się uroczysta gala rozdania nagród uczestnikom konkursu. Uroczystość tę zaszczycili zaproszeni goście : p. Wójt Krystyna Sówka, p. Przewodnicząca Rady Gminy Beata Skiba oraz szanowne jury w osobach ks. Stanisława Borkowskiego p. Lucyny Bachurskiej,  p. Marioli Kaszyckiej i p. Doroty Polityńskiej. Na rozstrzygnięcie konkursu przybyli także dyrektorzy szkół , opiekunowie i rodzice wraz z laureatami.

Konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem, przystąpiło do niego 113 uczestników z 9 szkół , którzy wykonali 110 ozdób choinkowych. Jury miało bardzo trudne zadanie , bowiem każda praca była piękna , ciekawa i wykonana z przeróżnych materiałów (kasze, przyprawy, nasiona, makaron, sznurek, wstążki czy papier a nawet plastikowe butelki i zakrętki].

Komisja przy ocenie brała pod uwagę:

– wykonanie prac konkursowych zgodnie z regulaminem,

– zastosowanie elementów naturalnych i ekologicznych,

– walory twórcze dzieła,

– nawiązanie do tradycji świątecznych,

– pomysłowość i staranność wykonania,

– wrażenia artystyczne.

Jury podkreśliło  wysoki poziom zgłoszonych prac  świadczący o pomysłowości , wrażliwości i umiejętnościach dzieci i młodzieży, o zaangażowaniu całych rodzin   w przygotowanie i przeżycie Świąt Bożego Narodzenia, co też było celem konkursu.

 

Przyznano następujące nagrody:

– w kategorii klas 0 -3:

I miejsceKrzysztof  Kolano [SP Dylągowa]

II miejsceHubert Grzegorzak [SP Laskówka]

Kacper i Kamil Trybalski [SP Łubno]

III miejsceOliwia Wydra [SP Laskówka]

wyróżnienie

Martyna Twardak [SP nr 2 Harta]

Dawid Wielgos [SP nr 2 Harta]

Adrian Janowski [SP Dylągowa]

Julia Martowicz  [SP Dylągowa]

Sandra Dudek [SP nr 2 Harta]

Adam Słupek [SP Laskówka]

Blanka Martowicz [SP Laskówka]

Joanna Szczepan [SP Ulanica]

Artur Twardy  [SP Łubno]

Aleksander Myćka  [SP Łubno]

Martyna Kijowska  [SP Łubno]

Milena i Daria Duda [SP nr 2 Harta]

Jagoda Martowicz [SP Dylągowa]

Izabela Misiewicz i Paulina Pawłowska [SP Dąbrówka Starzeńska]

Aneta Janczura i Nikola Wandas [SP Dąbrówka Starzeńska]

Szymon Steliga [SP Łubno]

Natalia Gierula [SP Łubno]

Zuzanna Dańczak [SP Laskówka]

 

– w kategorii klas 4-6:

I miejsce –  Maksymilian Krawiec [SP nr 1 Harta]

II miejsceKlaudia Fąfara [SP Bachórz]

III miejscePatrycja Śliwa [SP nr 1 Harta]

wyróżnienie

Bartosz Domin [SP nr 1 Harta]

Daria Kustra [SP Łubno]

Julia Tereszak [SP nr 1 Harta]

Zuzanna Marszałek [SP Ulanica]

Kamila Kijowska [SP Łubno]

Magdalena Łazor [SP Łubno]

Piotr Trześniowski [SP nr 1 Harta]

Patrycja Tereszak [SP nr 1 Harta]

Gracjan Radzimski [SP Łubno]

Kacper Kamiński [SP Pawłokoma]

Gabriela Gołąb [SP Ulanica]

Julia Paściak [SP Bachórz]

 

– w kategorii  klasa VII SP oraz kl. II i III gimnazjum:

I miejsceMarlena Stokłosa [SP Bachórz]

II miejsceMagdalena Fąfara [SP nr 1 Harta]

III miejscePatrycja Ślemp  [SP nr 1 Harta]

wyróżnienie

Agata Pudysz  [SP Dylągowa]

Anna Szpak [SP Pawłokoma]

Aleksandra Gancarz [SP Bachórz]

Justyna Dutka [SP Łubno]

Roksana Kustra [SP Łubno]

Natalia Kowal [SP Pawłokoma]

Anna Pudysz [SP Dylągowa]

Wiktoria Woźniak [SP Łubno]

Patrycja Gołąb [SP Łubno]

Zuzanna Stochmal [SP nr 1 Harta]

Zuzanna Kopacka [SP Dylągowa]

Jagoda Stochmal [SP nr 1 Harta]

Adriana Cieślik [SP Łubno]

Dominik Karnas [SP Łubno]

Aleksandra Skałuba [SP nr 2 Harta]

Wszystkim konkursowiczom gratulujemy pomysłów i talentu!

Może Ci się również spodoba